Standard.al

“Bamirësia nuk të varfëron”, ja sa dhuron Gjyste Vulaj për të prekurit nga tërmeti…

0

Shumë personazhe publike kanë dhënë kontributin e tyre në ndihmë të të prekurve nga tërmeti i 26 Nëntorit. Një ndër to është dhe këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj.

Gjyste ka dhuruar 3 mijë dollarë në “Fundjavë Ndryshe, për të ndërtuar shtëpitë e të prekurve nga tërmeti.

Modelja Emina Çunmulaj e ka falenderuar publikisht këngëtaren për gjestin fisnik përmes një postimi të bërë në Instastory.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.