Standard.al

Arrestimet në Durrës, denoncon Berisha: Drejtori i Konvaleshencës pritet të lirohet me ndërhyrje nga lart

0

Pas arrestimeve në Durrës për ngjarjet e 26-nëntorit, ku mes tyre ishte edhe kushëriri i Taulant Ballës , ish-kryeministri Berisha ka publikuar në Facebook një denoncim nga një qytetar i cili shprehet se Ahmet Doda ishte personi qe merrej me shperndarjen e parave per blerjen e votave ne dy votimet e fundit.

Postimi i plotë:

Ahmet Doda, drejtori i Konvaleshences eshte djali i dajes se Taulant Bego Yaris.
-Ai eshte i ndaluar per vrasjen shteterore ne Konvaleshence te komisarit Bajram Hajdarmeta!

Pritet te lirohet me nderhyrje nga lart!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje doktor, Ahmet Doda, personi i ndaluar siç shprehet ne artikulli i BallkanWeb, eshte djali i dajes se Taulant Balles, njekohesisht njeri nga njerezit e tij me te besuar, i cili koordinonte fushaten e Taos ne Librazhd dhe Cermenike dhe ishte personi qe merrej me shperndarjen e parave per blerjen.e votave ne dy votimet e fundit! Me shume mundesi, me nderhyrjen e Tao Taos, ai shume shpejt do te lere qeline dhe do te rikthehet perseri ne sherbim te Partise mavi! Kjo eshte Drejtesia qe ata kane ndertuar, vetem fasade!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.