Standard.al

Aksident i rëndë në Tiranë-Durrës, makina kthehet me rrota përpjetë, ka të plagosur…

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në autorstradën Tiranë-Durrës. Nga informacionet paraprake dhe nga pamjet e siguruara nga JOQ.al, vihet re se një makinë ka dalë nga rruga dhe është kthyer me rrotat përpjetë.

Deri në këto momente mësohet se një vajzë është dëmtuar rëndë. Nuk dihet nëse ka persona të tjerë të lënduar.

Në vendngjarje ka mbërritur vetëm policia, por jo ambulanca. Priten detaje të tjera në vijim.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.