Standard.al

VIDEO/ Pamje të frikshme, shpërthen depozita e naftës nën tokë

0

Dukej një ditë normale në Medinë, në Arabinë Saudite, kur një pikë karburanti ku klientët po furnizonin automjetet e tyre në një sekondë u shndërrua në një skenar lufte.Për arsyeje ende të papërcaktuara, depozita e naftës shpërtheu me një forcë të tillë që ngriti në ajër asfaltin e rrugës.

Pamjet nga këndvështrime të ndryshme janë vërtet te frikshme por fatmirësisht, dhe mrekullisht, asnjë person nuk mbeti i lënduar, madje disa patën edhe kurajën të hynin sërish në makinë për ta shpëtuar nga flakët.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.