Standard.al

U tha se e vodhi këngën, shpërthen Besa: Do t’iu padis, mos përdorni hijena mediatike për sulme personale e të porositura!

0

Agjenti 00Thumb i emisionit “Thumb on” i tregoi Aulonës dhe Fatmës se Besa Kokëdhima e ka vjedhur këngën e re me të cilën u paraqit në festivalin “Kënga Magjike”. E kjo deklaratë e këtij agjenti ka bërë që Besa të reagojë menjëherë.

“Nuk kam dëshirë por më duhet t’iu padis për trillimet tuaja në adresën time Thumbon! Herë tjetër matuni pak më mirë para se të përdorni hijena mediatike për sulme personale e të porositura. Suksese në jetë”, ka shkruar Besa në një postim të bërë në Instastory.

Sipas agjentit 00 Thumb,  muzika e këngës Kokëdhima ishte inspriruar nga “Dangreous” e Davit Guetta dhe teksti nga Sia – Unstoppable, por e përshtatur mirë në shqip.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.