Standard.al

Rama ‘thumbon’ sërish Veliajn, nuk kanë fund kërkesat: Atë lëngun nuk e solle të pish ndonjë gotë?!

0

Kryeministri Edi Rama pasi i kërkoi, Erion Veliajt të vinte rrjetën e koshit të basketbollit, ai tallet sërish me kryebashkiakun gjatë një vizite te një familje në Ndroq. Ata i dorëzuan çelësat e shtëpisë një familjeje dhe kryeministri më pas ka kërkuar të pijë diçka.

Thumbi i Ramës për Veliajn:

Rama: Atë lëngun nuk e solle të pish ndonjë gotë

Veliaj: Kur e sjell thua pse lëng, kur s’e sjell

Rama: Se e ka zakon, gjithmonë sjell lëng se do të pijë një gotë për vete.

Veliaj rregullon flokët nga sikleti dhe sërish e kalon me të qeshur këtë moment.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.