Standard.al

Presidenti Meta: Unë e mbroj Kushtetutën me popullin, ndërsa Rama nuk pyet fare për atë!!!

0

Presidenti Ilir Meta i ftuar ne “Çim Peka Live” perballe analisteve Ylli Rakipi dhe Andi Bejtja, flet për situatën para dhe pas tërmetit. Ai shprehet se Shqiperia ka Kushtetute, Presidenti ekziston. Une jam ne krye te shtetit qe te gjithe e dine si eshte, une merrem me mbrojten e kushtetutes, ndersa Rama nuk pyet fare per ate. Une do e mbroj me popullin, te gjithe duhet te bejne punen e tyre. Une jam ne krye te detyres sime dhe kete nuk e ve njeri ne diskutim.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.