Standard.al

Noizy mesazh publik Ardit Gjebreas: Po, me ty e kam drejtues i spektaklit, sapo i vrave zemrën një artisti

0

Reperi i njohur Noizy ka reaguar pak ditë pasi Këngës Magjike, ku u shpall fituese Eneda Tarifa.

Ai ngre kritika për votimin dhe fituesin, duke shprehu hapur mbështetjen për këngëtaren Fifi, e cila u rendit në vendin e dytë.

Noizy ka publikuar në profilin e tij në Instagram një video shkëputur nga momentet pas votimit, ku publiku shpërthen në ovacione kur Ardit Gjebrea përmend emrin e Fifit.
Për këtë, Noizy shkruan “besoj e degjuat rreagimin e salles kush e fitoj, po Ashtu si salla mendon dhe shumica e njerzve qe ju ndjekin Pas ekranit”.

POSTIMI I PLOTË

FAKE 😁 besoj e degjuat rreagimin e salles kush e fitoj, po Ashtu si salla mendon dhe shumica e njerzve qe ju ndjekin Pas ekranit, të them të drejten nuk kam degjuar asnje kenge nga ky emision,

Por gjithsesi jam une serisht ai qe ska frike të flas mbi pa drejtesite, ky nuk eshte thjesht biznes Por lendon zemren e nje artisti të vertet.

Po me ty e kam drejtues i spektaklit, duket qe je artist I vogel. Sepse duhet ta kuptosh qe Sapo i vrave zemren nje artisti duke ber me hile & duke pare intereset para drejtesise.

Gjitha kto VOTIME JAN FAKE. 😚😁 KING ZINJO

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.