Standard.al

Aktori i njohur ‘irritohet’ me lali Erin: Duhet nxjerrë me shkelma nga zyra…gjen kohën për humor ky…

0

Komediani i njohur, Julian Deda, përmes një postimi në rrjet shprehet se Erjon Veliaj duhet nxjerrë me shkelma nga zyra e Kryetarit të Bashkisë së Tiranës.

Deda është irrituar me këshillat që Veliaj jep për familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit, dhe që janë strehuar në Tiranë.

“Ky është sygjerimi i Çerrit të Shkallëve të Palyera për të gjithë ata që i ra fatkeqësia e tërmetit dhe erdhën për të bujtur në Tiranë.

Gjen kohën për humor ky, që ka shkolla që po i shemben, që ka njerez të pastrehë rrugëve, ky që s’di të bëjë gjë tjetër vetëm “po kryetar, ohh kryetar”.

Ky thjesht duhet nxjerrë me shkelma nga zyra”, shkruan Deda.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.