Standard.al

Tym i zi dhe flakë në Fier, automjeti shkrumbohet plotësisht në mes të rrugës

0

Një makinë ka shpërthyer në flakë, teksa ka qenë në ecje, në qytetin e Fierit. Ngjarja ka ndodhur te kthesa e Safarit, ku është djegur mjeti tip “Benz”.

Shkak i ngjarjes ka qenë një problem teknik, ndërsa fatmirësisht nuk raportohet për dëme në njerëz.

Siç shihet edhe në videon e mëposhtme, mjeti është pushtuar nga tymi i zi dhe flakët në mes të rrugës, duke u djegur plotësisht.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.