Standard.al

Ndahet nga jeta i ati i moderatores së njohur shqiptare ajo e kujton me një video emocionuese

0

Ditën e djeshme, Dojna Mema ka ndarë në Instagram një lajm të hidhur. I ati i saj është ndarë nga jeta dhe moderatorja zgjodhi ta jepte lajmin me një video emocionuese, me disa prej momenteve më të lumtura të tij, ku shfaqet shumë energjik duke e jetuar jetën plotësisht, siç thotë Dojna.

Image

 

 

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.