Standard.al

Roma ndal Interin, Juventus ka shansin e artë të rikthehet në krye

0

Është mbyllur në barazim pa gola ndeshja mes Interit dhe Romës, e vlefshme për javën e 15-të në Serie-A.

Skuadrat krijuan shumë raste për gol por nuk arritën që t’i konkretizonin në gol. Me barazimin e sotëm, zikaltërit rrezikojnë ta humbasin kreun, në rast se Juventus triumfon ditën e nesërme përballë Lacios.

Në sfidën e radhës Interi do të jetë mysafir në Firence, përballë Fiorentinës së Montelës, ndërkohë që Roma do të presë SPAL-in në shtëpi.

Image

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.