Standard.al

Bujar Nishani publikon videon: Rama në disekuilibër mendor… A i thoni dot normal?!

0

Ish-Presidenti Nishani ka postuar nje video kur kryeministri Rama ngre në ajër një fëmijë vetëm disa muajsh dhe i thotë ‘o do të të bëj të qeshësh o s’ka’.

Postimi i plote

‘Shiheni se deri ku mund të shkoi disekujlibri dhe rreziku ndaj një populli të pambrojtur..

A i thoni dot normal këtij, o shqiptar të mirë ??’

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.