Standard.al

E dhimbshme/ Erdhi në jetë ditën e tërmetit, vogëlushja që nuk ‘gjen’ shtëpinë e saj…

0

Vogëlushja që shikoni në krahët e nënës së saj erdhi në jetë pikërisht ditën e tërmetit, më 26 nëntor, i cili mori shumë jetë njerëzish.

 

Ajo tani ndodhet në hotel pasi shtëpia e saj është shkatërruar, raporton tch. Fatmirësisht nënë e bijë gëzojnë shëndet të plotë.

 

Deri sot, zyrtarisht janë konfirmuar 51 persona të vdekur dhe 913 persona të plagosur.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.