Standard.al

Tre muaj më parë “lavjerrësit” e Ramës e quajtën të çmendur, po sot kush duhet quajtur i çmendur?!

0

Presidenti i Republikes, Ilir Meta nisur nga deklaratat e sizmiologut grek Akis Tselentis, ne korrik i paralajmeroi nepermjet nje letre kryeministrin Edi Rama, zëvendës kryeministrin Erion Braçe dhe ministren e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, se një tërmet apokaliptik do te godiste Ballkanin. Por askush sja vuri veshin, Rama dhe mediat prane tij e quajten te çmendur. Por diten e sotme gazetari Ermal Mulosmani ka publikuar nje shenim ne Facebook kur tregon qe kryeministri Rama se bashku me drejtorin e Gazetes Shqiptarja.com duhet ti kerkojne falje kreut te shtetit, Ilir Metes.

Postimi i plote

Nuk po them dikush tjetër por ky, kasneci i Kryeministrit, që mburret me shqiptarizmin, duhet të gjejë kurajon e t’i kërkojë ndjesë Ilir Metës.

Nuk po shtoj këtu edhe Spiropalin se është shtatzënë dhe boll e bëri rezil Skënderbeu para pesë ditësh.
Data ka qenë 30 Korrik 2017.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.