Standard.al

Dëmtohet spitali në Durrës/ Pacientët dalin jashtë me vrap

0

Tërmeti i fundit i fortë 5.1 i shkallës Rihter ka bërë që mjekët, pacientët dhe qytetarë të ndryshëm të dalin menjëherë nga spitali i Durrësit.

Duke parë shtimin e lëkundjeve në minutat e fundit, personat e pranishëm në spitalin e Durrësit kanë dalë menjëherë nga spitali. Ndërkohë raportohet se spitali i Durrësit ka pësuar dëmtime.

Paniku i tërmeteve është shtuar sërish në minutat e fundit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.