Standard.al

Ylli i Real Madridit flirt me këngëtaren shqiptare?!/ Futbollisti zbulon për herë marrëdhënien që ka me TAYNAN

0

U përfol disa ditë më parë se futbollisti i Real Madrid, Vinicius Jr po ‘gjuante’ Taynën. Shkak për këtë u bë një video e futbollistit në të cilën ai shihej duke dëgjuar këngën e saj. Më pas Vinicius filloi ta ndjekë reperen shqiptare në ‘Insagram’ duke qenë aktiv me komente në fotot e saj. Në një bisedë në ‘Instastory’ futbollisti i kërkoi Taynës një shou në Brazil.

“Organizoje atëherë!”, iu përgjigj ajo.

 Pas aludimeve për një flirtim të mundshëm, Vinicius ka sqaruar marrëdhënien që ka me Taynën.

Në një koment ai e quan “shoqja ime” dhe kjo i shuajti pak dyshimet që mes tyre të kishte diçka më tepër. Pra Tayna dhe futbollisti i Real Madrid kanë vetëm raport miqësor!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.