Standard.al

Unaza e Re dhe një pjesë e kryeqytetit pa energji. Çfarë po ndodh në Tiranë?

0

Një pjesë e Unazës së Re dhe zonës së Yzberishtit kanë mbetur pa energji ditën e sotme.

Lajmin e bën të ditur vetë OSSHE, që njofton se shkak është bërë djegia e automateve në një kabinë.

 ‘Per shkak te nje defekti ne kabinen private “Bruci” ku jane djegur automatet, kanë mbetur pa energji pjesërisht zona e Unazës së Re dhe një pjesë e Yzberishtit.
 Grupet e avarisë së OSHEE janë në terren dhe po punojnë për riparimin e defektit’-thuhet në njoftimin e OSSHE.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.