Standard.al

‘Tronditet’ bota e futbollit në Angli pas shkarkimit të Poçetinos/ Reagon Pep Guardiola

0

Pas shkarkimit te Mauricio Poçetinos nga Totenhem Hotspurspasi, Pep Guardiola ka thene se: “Zhoze është një trajner i jashtëzakonshëm dhe do të bëjë një punë të shkëlqyer. Megjithatë kam mbetur i habitur me shkarkimin e Poçetinos sepse ka bërë një punë të jashtëzakonshme duke e përmirësuar ndjeshëm klubin”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.