Standard.al

Rritje e lehtë temperaturash, e premte, 22 nëntor 2019

0

 

22 nëntor 2019  moti do të  jetë me diell përgjatë ultësirës Perëndimore dhe vranësira mesatare në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 7-9 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,5- 1,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me me rritje të lehtë në mesditë.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore  2/16°C

Zonat e ulëta  5/20°C

Zonat bregdetare 10/21°C

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.