Standard.al

EMRI/ Plagosje me armë zjarri në Mirditë, 26-vjeçari sillet te Spitali i Traumës

0

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur këtë mbrëmje në Mirditë. Eshtë plagosur 26-vjeçari Frederik Leka, i cili është transportuar në Spitalin e Traumës, në Tiranë.

Mirditë/Informacion paraprak

Në vendin e quajtur”Rreth I Eperm” Mirditë,në rrethana ende të paqarta është plagosur me armë zjarri shtetasi F.L., 26 vjeç, i cili është transportuar në spitalin e Traumës,Tiranë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit/eve.
Shërbimet e Policisë të D.V.P. Lezhë, të Komisariatit të Policisë Mirditë, po krehin zonën si dhe janë ngritur pika kontrolli për kapjen e autoriteve.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.