Standard.al

Njoftimi i rëndësishëm/ ‘Uragani’ studentor sërisht në shesh, ja kur fillojnë protestat

0

Studentët priten që të fillojnë protestat.

Sipas Lëvizjes për Universitetin protestat priten të nisin më 4 dhjetor.

 Këto protesta do të fillojnë pavarësisht presionit ndaj studentëve dhe prindërve të tyre. Makina e propagandës shtetërore ka filluar të vihet në lëvizje duke synuar përçarjen e studentëve  dhe censurimin e kësaj proteste.
 Lajmin e ka bërë të ditur edhe ish-kryeministri Berisha që shkruan se Uragani studentor do të fillojë më 4 dhjetor

‘Uragani studentor fillon me 4 dhjetor!

Lemeritet Edvin Mafia, mediat e tij censurojne lajmin! Suksese studenteve!! sb

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.