Standard.al

“Në ndihmë të ndërkombëtarëve “të paditur”/ Vasili: A lexojnë ata ndonjë dokument përveç atyre që ju nis Rama??!

0

Pasi ish-ministri i Drejtësisë, Eduart Halimi ka bërë publik qëndrimin e Komisionit të Venecias në lidhje me emërimet në Gjykatën Kushtetuese, nepermjet nje postimi ne Facebook nenkryetari i LSI, Petrit Vasili ka reaguar duke dhene opinionin e tij mbi kete ceshtje.

Postimi i plote

Ne ndihme te nderkombetareve “te paditur”!?

Keta nderkombetaret a lexojne ndonje dokument vetë apo vetem ato qe ju con Edi Rama?

Meqe kolegu Eduard Halimi ka pasur miresine ta beje publik opinionin e Komisionit te Venecias per Gjykaten Kushtetuese, po e ndaj serish me ju se mbase e shohin edhe keta nderkombetaret dhe te pakten nuk e thone prap se u bene gazi i botes.

Lexoni o miq nderkombetare se nuk eshte turp.

Turp eshte te japesh keshilla dhe alibi antikushtetuese alla state capture!!

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.