Standard.al

Tronditëse/ Mbyt 3 fëmijët e saj që të mos përdhunonin kur të rriteshin, nëna MONSTËR dënohet me 37 vite burg

0

Një nënë e re është dënuar me 37 vite burg në Kanada pasi pranoi se vrau tre fëmijët e saj të vegjël nga frika se mund të abuzonin seksualisht me vajzat kur të rriteshin.

Brittany Renee Pilkington pranoi krimin e 3-fishtë monstruoz përpara gjykatësve të Ohios. Ajo mbyti fëmijët e saj: Noah (3-muajsh) në gusht 2015, Gavin (4 vjeç) në prill 2015 dhe foshnjen Niall në korrik 2014.

Bashkë me të u dënua dhe bashkëshorti i saj Joseph Pilkington, i cili kishte kryer marrëdhënie seksuale me Brittany kur ajo ishte 17 vjeçe. Ajo mbetë shtatzënë me të dhe u detyrua të martohej me të.

Ngjarja ka tronditur prej vitesh publikun kanadez. Avokatët e 27-vjeçares pretenduan se ajo vuan nga dëmtimet në tru si dhe është abuzuar në fëmijëri.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.