Standard.al

Noizy dhe Alketa Vejsiu në një projekt muzikor?! Del videoja ‘enigmatike’

0

Reperi më i famshem dhe më i kërkuar shqiptar, Noizy, duket se është bashkuar me moderatoren njohur shqiptare për të sjellë një projekt.

Ka qenë vetë modreatorja, ajo e cila ka bërë të ditur lajmin, duke publikuar një video me Noizyn në Instagram, në të cilën lë shumë enigma të pazgjidhura.

Në përshkrimin që shoqëron videon ata shfaqen të veshur me rrobat e markës së reperit “Ilyrian Bloodline”, ndërkohë që Alketa pyet fansat, nëse janë gati për të pritur një këngë apo një projekt fashion, që do të jetë produkt i saj dhe i reperit.

Moderatorja e njohur më tej ka shtuar se, Noizy ka bërë me dashuri një dhuratë për fansat, që do të jetë gati shumë shpejt.

“Çfarë mendoni që po projektojmë me Noizy?

#theking is ready to HIT ! Ready to sing or ready for a very fashionable project?

Fansat e Noizy në instamessage-in tim po bëjnë namin! Noizy ishte shumë mirë????! Ju do shumë! Ka ca superprojekte që do t’ju kënaqin pa masë! Dhe ka bërë me dashuri një dhuratë për ju që do ta keni gati shumë shpejt!

Ky #bornstar ka një sekret! Nuk e duartrokasin rastësisht 100.000 njerëz në shesh në koncerte!”,– bën të ditur Alketa.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.