Standard.al

U fotografuan bashkë në hotelin luksoz, Mbappe nuk i ndahet më Beatriksit

0

Beatriks Ramosaj festën e Halloween-it këtë vit e festoi me kushërirën e saj Anxhelinën në një hotel luksoz në Paris.

Atje dy bukuroshet shqiptare u fotografuan me dy futbollistët e njohur, Neymar dhe Mbappe.

Image

Por me sa duket nga kjo foto ka filluar dhe miqësia e këngëtares me futbollistin e njohur.

Kjo kuptohet nga veprimi i fundit i Mbappes.

Futbollistit siç duket i ka pëlqyer shumë Beatriksi dhe i ka pëlqyer asaj foton e fundit në Instagram ku këngëtarja shqiptare shfaqej duke pozuar në rradhët e stadiumit të ri.

ImageImage

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.