Standard.al

Moti sot, e martë, 19 nëntor 2019

0

19 nëntor 2019 moti do të  jetë me vranësira mesatare deri të dendura dhe rreshje shiu të herpashershme . Era do të jetë me me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 5 me lartësi vale 1,0- 2,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë kostante.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore  8/17°C

Zonat e ulëta  12/22°C

Zonat bregdetare 14/21°C

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.