Standard.al

Dalin pamjet e takimit/ Meta përballë Bashës dhe krerëve të opozitës…

0

Dalin pamjet e takimit të kreut të shtetit Ilir Meta me kryetarin e opozitës Lulzim Basha dhe krerët e partive aleate.

Presidenti është i shoqëruar nga këshilltarët e tij.

Tema e takimit është situata e rëndë në të cilën po kalon reforma në drejtësi, krijimi i institucioneve të reja.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.