Standard.al

Aksidenti në Tiranë, autobusi përplas të moshuarën…

0

Një e moshuar mbeti e plagosur mëngjesin e sotëm në kryeqytet pasi u përplas nga një autobus.

Ngjarja ka ndodhur orës 09:15 në rrugën e “4 Dëshmorët”, ku automjeti me drejtues shtetasin J. L, ka përplasur këmbësoren B. Ç.

Si pasojë e përplasjes, 72-vjeçarja është dërguar në spital për ndihmë mjeksore jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi:

Tiranë/Informacion Paraprak

Rreth orës 09:15 në rrugën e “4 Dëshmorët” automjeti me drejtues shtetasin J. L, ka përplasur këmbësoren B. Ç.,72 vjeçe.

Si pasojë e përplasjes, këmbësorja shtetasja B. Ç, është dërguar në spital për ndihmë mjeksore jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi i autobusit shtetasi J. L është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme hetimore.

Policia rrugore ndodhet në vendngjarje ku po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.