Standard.al

Presidenti Meta sot në “Open”. Çfarë pritet të diskutohet?!

0

Presidenti Meta pritet të japë sot në mbrëmje një intervistë ekskluzive për emisionin “Open”, këtë e ka bërë të ditur për publikun nëpërmjet një statusi në Facebook.

Përball tij do të jenë edhe analistët e njohur Andi Bushati, Robert Rakipllari dhe Alban Dudushi!

Postimi i plotë:

Të dashur miq, ju ftoj të më ndiqni sot LIVE në ora 21:00 në Top Channel, në një intervistë për emisionin “Open” të gazetares së mirënjohur Eni Vasili, përballë analistëve Andi Bushati, Robert Rakipllari dhe Alban Dudushi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.