Standard.al

E hënë, reshje shiu me stuhi…ja çfarë pritet!!

0

18 nëntor 2019 moti do të  jetë me vranësira mesatare deri të dendura dhe rreshje hiu me stuhi në Jugperëndim. Era do të jetë me me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 10-25 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 6 me lartësi vale 1,5- 2,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie në mesditë.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore  8/15°C

Zonat e ulëta  12/20°C

Zonat bregdetare 14/20°C

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.