Standard.al

Deputeti i PS e akuzon se është me opozitën, Fevziu-Hysenit: Ku e di ti dashurinë time…

0

Alket Hyseni është përplasur mbrëmjen e sotme me gazetarin Blendi Fevziu

I ftuar në emisionin “Opinion”, Hyseni u ankua që u la i fundit që të japë komentin e tij në lidhje me videon e ‘nxehtë’ që u paralajmërua pasditen e sotme se do të publikohej.

“Shyqyr më erdhi radha e nuk na ke qejf ne të maxhorancës,”- tha Hyseni.

Ku e di ti dashurinë time për maxhorancën? Unë ta them dhe publike, por ku e di ti? Unë të lashë në fund, sepse e di që ju të PS-së s’i keni shumë qejf këto videot,”- tha Fevziu.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.