Standard.al

Aksident i rëndë në Elbasan/ Humb jetën 60 vjeçari

0

Një i vdekur si pasojë e një aksidenti të ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Elbasanit.

Sipas asaj që njofton Policia, ngjarja tragjike ka ndodhur në lagjjen 28 Nëntori, ku shtetasi L.K, banues në Tiranë, ka përplasur për vdekjen këmbësorin, rreth 60 vjeç.

Elbasan/ Informacion paraprak 

Në lagjen “28 Nëntori”,  Elbasan, shtetasi L.K., 47 vjeç, banues në Tiranë, duke drejtuar mjetin tip “Volkswagen”, ka aksidentuar një shtetas  këmbësor, rreth 60 vjeç, ende i paidentifikuar, i cili ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i mjetit është  shoqëruar në Komisariatin e Policisë Elbasan,  për veprime të mëtejshme procedurale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.