Standard.al

2 muaj pas dasmës, bashkëshortja e futbollistit të njohur është shtatzënë

0

Futbollisti i njohur shqiptar Milot Rashica kurorëzoi në martesë dashurinë me partneren e tiij Belkiz në shtator të këtij viti.

Kur kanë kaluar 2 muaj nga ceremonia e martesës së dy të rinjve, mediat po shkruajnë se bashkëshortja e sportistit është në pritje të ëmbël.

Prive.al shkruan se Miloti dhe Belkiz do të bëhen prindër për herë të parë dhe sipas burimeve të sigurta pranë çiftit bashkëshortja e Milotit është në muajin e tretë të shtatzënisë.

ImageImage

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.