Standard.al

VIDEO/ “Horror” në Korçë! Vrenozi i jep mesazhin ‘epik’ kryeministrit

0

Njeriu më i famshëm i rrjeteve sociale në këtë qytet, Ilir Vrenozi vijon me postimet e tij pikante kundër qeverisë dhe kryeministrit Edi Rama. Kete here ai shfaqet brenda një arkivoli për të treguar se, në momentin që shefi i qeverisë të japë dorëheqjen, edhe të vdekurit do të ringjallen.

“Lajmi kur Edi Rama të japë dorëheqjen do ngjallë e të vdekurit”, shkruan Vrenozi mbi video.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.