Standard.al

Operacioni i Policisë në Vlorë/ Gjendet sasia e drogës, arrestohen dy persona…

0

Dy persona janë ndaluar nga Policia e Vlorës mbrëmjen e sotme pasi u është gjetur në banesë një sasi prej 50 kg drogë.

Operacioni i Policisë është zhvilluar pak më parë, ndërsa dyshohet se dy personat e ndaluar janë vëllezër dhe e kishin fshehur dorgën në banesën e tyre në Orikum.

Droga e llojit kanabis sattiva është sekuestruar në cilësinë e provës materiale, ndërkohë dy personat e ndaluar po merren në pyetje nga grupi i hetimit.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.