Standard.al

Meta, Ramës: Deri në 24 korrik 2022 harroje një President që hedh në erë interesat e shqiptarëve

0

Presidenti Meta deklaroi sonte ne emisionin “Opinion” se derisa te jete ai ne krye te detyres do te ndjeke gjithnje Kushtetuten dhe mbi te gjitha do veproje ne favor te interesave te shqiptareve.

“Rama kerkon nje President qe te hedhe nja 2-3 firma ne ate zyre per te hedhur ne ere interesat e shqiptareve dhe interesat e kombit. Ta harroje! Sa te jem une ne ate zyre deri ne 24 korrik 2022 ato firma nuk do hidhen. Do vije koha te flas dhe cfare firma kerkohen. Por e perseris ta harrojne qe une do ti hedh ato firma!” – tha ai.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.