Standard.al

Digjet gjatë natës makina luksoze në Elbasan, dyshimet e para…

0

Gjatë mbrëmjes së djeshme ka rënë zjarr  në mjetit tip “Range Rover”, në pronësi të shtetasit M.A., në qytetin e Elbasanit.

Mjeti  ishte i parkuar në rrugë pranë banesës dhe si pasojë e zjarrit mjeti është djegur pjesërisht.

Nga hetimi paraprak dyshohet se zjarri është aksidental.  Grupi hetimor vijon punon për dokumentimin e plotë të ngjarjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.