Standard.al

Arrestohet në aeroport i dyshuari për terrorizëm…

0

Një i dyshuar për terrorist u arrestua në aeroportin e Londrës Heathrow, pasi mbërriti me një fluturim nga Turqia.

Policia tha se ndalimi u krye të enjten dhe ishte i lidhur me Sirinë.”

Ai u arrestua me dyshimin për përgatitjen e akteve terroriste,” tha Policia Metropolitane e Londrës në një deklaratë.I

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.