Standard.al

Moti i keq/ Po ndodh! Stuhi detare në Himarë…(video)

0

Moti i keq vazhdon në jug të vendit. Bashkia e Himarës ka publikuar pamjet e një stuhie detare në Spile dhe i ka bërë thirrje bizneseve buzë detit të tregojnë kujdes dhe t’i drejtohen në rast problemesh.

Ndiqni pamjet:

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.