Standard.al

Gjendet një person i pajetë në Vlorë…

0

Nje 34 vjecar është gjetur i vdekur gjatë oreve të para të mengjesit te sotem në rrugë.

Nuk dihen ende shkaqet. 34 vjecari me iniciale K.D. Eshte derguar ne Morgun e spitalit rajonal te qytetit te vlores.

Viktima është gjetur ne lagjen “11 Janari”

Ai është Kreshnik Dashaj dhe nuk i jane konstatuar shenja dhune ne trup.

Policia dyshon per vdekje per shkaqe shendetesore

Informacioni i policisë

Vlorë

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në lagjen “Kushtrimi” Vlorë, pranë kupolës së avionave është gjetur i shtrirë në tokë i pajetë shtetasi K.D., 34 vjeç.

Nga kqyrja paraprake në trupin e viktimës nuk vërehen shenja dhune apo dëmtime të tjera.

Dyshohet se vdekja mund ti ketë ardhur nga ndonjë arrest kardiak pasi ka patur probleme me zemrën.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.