Standard.al

Fjorentina e Big Brother flet për ndarjen / “Gozhda me gozhdë del, kishte dhe më të mirë se Olsi”

0

Fjorentina ish banorja e Big Brother është rikthyer sërisht në vëmendjen e fansave të saj në Instagram, të cilët e kanë pyetur për lidhjen e shumëperfolur që pati me Olsin brenda shtëpisë.

Ajo çka i bëri edhe më të komentuar ishte ndarja e tyre.

U përfol shumë fakti që ata nuk ishin ndarë në mënyrë paqësore duke i hedhur kështu edhe kunja njëri tjetrit.

 Por duket se gjërat janë normalizuar dhe secili po shikon jetën e vet. Fjorentina ka pohuar gjithashtu se ka dikë tjetër në jetën e saj.

E pyetur nga një fans në ‘Instastory’ se si e kishte harruar Olsin, ish-banorja iu përgjigj: “Gozhda me gozhdë del. Kishte dhe më të mirë se Olsi dhe unë e kam sot në jetën time”.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.