Standard.al

FOTO/ Historiani Dervishi ngre pyetjen: A shihni 95-100 vjeçarë mes ‘komunizëmkazan’?!

0

Historiani Kastriot Dervishi ka publikuar diten e sotme nje foto mjaft domethenese dhe ngre nje pyetje mjaft interesante.

Librazhd, 10.11.2019, komunizëmkazan! A shihni 95-100 vjeçarë mes tyre (që të ishin gjasme “veteranë” pra)?

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.