Standard.al

VIDEO/ Presidenti Meta: Jam i nderuar dhe i emocionuar për mikpritjen e arbëreshëve

0

Presidenti Ilir Meta ka postuar ne rrjetin e tij Facebook, nje video nga rajoni i Puglias ku ndjehet mjaft i lumtur dhe i nderuar per mikpritjen qe po i behet nga arbereshet.

Postimi i plote

Sot në Casalvecchio, në rajonin e Puglias, mes arbëreshëve tanë të mrekullueshëm. I nderuar dhe shumë i emocionuar për mikpritjen vëllazërore dhe të ngrohtë! 🇦🇱🇮🇹

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.