Standard.al

Shpëtimi i Alvinit/ Eh si janë punët! Shpërthen gazetari: Merhumët që kemi në Shqipëri nuk bënë asgjë, qeveri mashtruese!

0

Nga Dritan Kaba

Eh si jane punet!
Ja e verteta per kete ngjarje. As qeveria italiane nuk ka bere ndonje operacion, por edhe keta merhumet qe kemi ne ne Shqiperi jo e jo! Thjesht keta kane plotesuar letrat per te levizuar Alvinin! Dy qeveri mashtruesish! Keta jane te papergjegjshem per qytetaret e saj, jo me per Alvinin!
Dy qeveri te paturpta qe vrapuan te “rrembejne” pak lavdi nga puna e te tjereve, qe e kane realisht te ndaluar te flasin! Vrapuan se çeshtja eshte mediatike dhe ata nxjtuan te lajne fytyren e mbuluar nga e zeza e turpit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.