Standard.al

Mos e humbni videon! Ja si e shpëtoi Sandër Lleshaj Alvinin ( Do gajaseni)

0

Qeveria e shfrytezoi politikisht lirmin e Alvinit, djalit shqiptar nga kampi i Sirise. Aq qesharake u be, sa mori merita edhe per nje operacion ku nuk dha asnje kontribut pervec dorezimit te pasaportes shqiptare per Alvinin ne momentin e kalimit te kufirit. Vetem kaq, asgje me shume.

Lidhur me kete sjellje qesharake nuk ka munguar ironia dhe humroi nga zjarr tv me nje video qe nuk duhet humbur.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.