Standard.al

Malltezi nxjerr fotot, akuza Ramës: I paparë deputeti Abazi, bën katin e 13 pa leje mbi 12-in e pestë pa leje!!!

0

Anëtari i Kryesisë së PD, Jamarbër Malltezi, ka publikuar në Facebook një seri fotosh që provojnë se ligji në dorën e Ramës nuk mund të godasë mbi deputetin Sadri Abazi.

Ky i fundit, sipas Malltezit, ka ngritur kate pa leje, ka bërë ndërtim të paligjshëm 6 katësh në Tiranë, ndërsa ky fenomen është kryer edhe në autostradën Tiranë-Durrës.

“Me këto foto që tregojnë se çfarë domethënie ka ligji për ligjvënësin socialist Sadri dhe shefin e tij të KÇK-së, ju uroj fundjavë të mbarë! I paparë Sadriu: bën katin e 13 pa leje mbi 12-in e pestë pa leje!!! Dashnor i drejtësisë është bashkë me tualetin dhe shefin e KÇK që burgosin hallexhinj pse riparon çatinë pa u kollit tek tualetet në pushtet”, shkruan Malltezi në denoncimin e tij.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.