Standard.al

Berisha nxjerr videon: Një monstër si Rama, asnjë komb nuk e toleron! Gënjeu që nuk do t’i prishë shtëpitë pa leje…

0

Edi Rama erdhi në pushtet me premtimin e madh bërë qytetarëve se nuk do prishë asnjë shtëpi të ndërtuar pa leje. Por sapo mori pushtetin, ligji i parë që ndyshoi ishte ai për legalizimin, duke e ndryshuar nga legalizim-urbanizim në urbanizim-legalizim.

Një video e postuar nga ish-kryeministri Berisha tregon pikërisht Ramën se si fillimisht gënjeu qytetarët dhe më pas tallet me fatin e tyre duke i nxjerrë në rrugë.
Ndiqni më poshtë videon

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.