Standard.al

‘Analizat merren pa alkol, mungon çdo gjë në shërbimin mjekësor’/ Berisha: Kjo është shëndetësia e narkoshtetit!

0

Ish-kryeministri Berisha publikon mesazhin e qytetarit dixhital ne Facebook, ja cfare thote ai!

Postimi i plote

Analizat merren pa alkol, mungon çdo gje ne sherbimin mjeksor!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Doktor pershendetje uroj te jeni mire dhe nje dite te mbare..
Per korrektsi po ta them emrin nga Shkodra por ju e kuptoni vet….
Shkova per dy analiza gjaku dhe urine ne polikliniken e Shkodres…pa dorza edhe alkolin me tha nje infermiere posht ne koefidenc e blejm vete ..pse nuk ankoni te drejtuesit ..
Me tha qe kemi anku dhe ber kerkesa por…!!?? se çan kryt kurkush ..i them ta bi ndonje gazetar .?..moooooos me tha se na heqin prej pune…ja kjo asht shendetsia e narkoshtetit aktualisht ..o Zot thash ne jemi thhesht qytetar dhe mbajm gadi nga 500 deri 1000 ml flm klmb 💪👍.

..se harrova me adasht nji tubet daktarin (myconazol)..nuk e kziston prej gadi dy vjetesh me thanen farmacistet .i çova nje sms te mesengeri asaj qe u ba ministre pasi para disa vitesh dhe as begenisi me me kthy pergjigje flm.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.