Standard.al

Nuk do ta besoni sa vjeç ka mbushur djali i hitit ‘Qingji i vogël’/ Shikoni sa i bukur duket ai sot!

0

E kush nuk e ka dëgjuar apo kënduar këngën ‘Qingji i vogël’ që mund të themi me plot gojën është ktheyr në një ninull për të gjithë fëmijët e vegjël.

Image

Kënga është publikuar 8 vite para dhe ka mbi 202 milion klikime në Youtube.  

E mëqënëse kanë kaluar shumë vite tashmë Pëllumbi është rritur ai sapo ka mbushur 18 vjeç dhe këtë vit mbaroi dhe shkollën e mesme  .

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.